كیـمیـای محبـت - رؤیای رؤیت
كیـمیـای محبـت
کیمیا،محبت اهل بیت است
1389/07/17 :: نویسنده : منتظر
مدّتی از این جریان گذشت، تا اینکه توفیق پیدا کرده و به خدمت مرحوم علّامه طباطبایی(ره) رسیدم. گفتم: آقا! آن نامه چه شد؟ فرمودند: بله! پاسخ نامة شما خیلی وقت است که برای ما آمده است. من هم نامه را گرفتم و باز کردم. دیدم نوشته‌اند:یکی از علمای شهر مقّدس قم می‌فرمود: «در دوران جوانی وقتی که در جمع شاگردان مرحوم علّامه طباطبایی(ره) از محضر ایشان بهره می‌بردیم و اخوی ایشان هم در خدمت عارف بزرگ، آیت الله سیّد علی آقای قاضی(ره) بودند، نامه‌ای به علّامه(ره) دادم تا از طریق برادرشان آن را خدمت آقای قاضی(ره)، ببرند و ایشان نیز در تشرّفات عدیده‌ای که به خدمت امام عصر(ع) دارند، دست ما را هم گرفته و نامة من را به آن حضرت برسانند.این مسئله را بسیار خالصانه درخواست کردم. نامه رفت و مدّتی گذشت، ولی پاسخ آن نیامد. انتظار به درازا کشید. در این میان، به شهر خودمان سفر کردم. هنگام ظهر و موقع استراحتم بود. خوابیده بودم و بچّه‌ها در حال بازی بودند که ناگهان با فریاد بلند بچّه‌ها از خواب پریدم. بسیار ناراحت شدم و سر بچّه‌ها فریاد زدم، ولی به سرعت متوجّه اشتباه خود شدم، بلند شدم، دستشان را گرفتم، از خانه بیرون بردم و از دلشان درآوردم.

این عالم بزرگ می‌فرمود: «مدّتی از این جریان گذشت، تا اینکه توفیق پیدا کرده و به خدمت مرحوم علّامه طباطبایی(ره) رسیدم. گفتم: آقا! آن نامه چه شد؟ فرمودند: بله! پاسخ نامة شما خیلی وقت است که برای ما آمده است. من هم نامه را گرفتم و باز کردم. دیدم نوشته‌اند: بسم الله الرّحمن الرّحیم. عزیزم! با این خلق و خو که به بچّه‌ها حمله کنی و دعوا کنی، چگونه می‌خواهی آقا را ببینی؟ با خود گفتم چگونه یک اشتباه، مرا از دیدار آن حضرت بازداشت».

نكتة حائز اهمّیت این است که اگر از این رهگذر، یک بار به محضر آن حضرت برسیم، دیگر او را رها نخواهیم کرد و بسیاری از کارها که پیش از آن، به نظرمان شیرین می‌آمد، دیگر برای ما جلوه‌ای نخواهد داشت.
نوع مطلب : انتظار، 
برچسب ها :


درباره وبلاگ

وقتى سخن از ظهور به میان مى آید احساس دلپذیرى به آدمى دست مى دهد. گویى در فضاى باغى سبز و كنار نهرى جارى نشسته است و به آواز خوش بلبلان گوش مى دهد. آرى
ظهور زیبائى ها و انتشار خوبى ها جان و تن خستگان را نشاط مى بخشد و برق شادى در چشمان امیدواران روشن مى كند.
در این وبلاگ سعی می شود درباره ظهور حضرت مهدى (عج) و آنچه در سایه سار حضور عینى او رخ خواهد داد سخن گوییم
و به تماشاى جمال بى مثالش بى حجاب غیبت مى نشینیم.
امیدوارم از مطالب این وبلاگ در جهت آشنایی بیشتر دیگر هموطنان عزیزم با امام عصر در جامعه بهره ببرید.
التماس دعا
با تشکر

مدیر وبلاگ : منتظر
پیوندهای روزانه
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

كد نوحه

كد مداحی


                    
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic