كیـمیـای محبـت - مطالب مهر 1388
كیـمیـای محبـت
کیمیا،محبت اهل بیت است


سخنرانی امام خمینی درباره حقوق بشر و حق تعیین سرنوشت هر کشور به دست مردم در ۲۵آذر۱۳۵۷

این فایل تاکنون در اینترنت منتشر نشده بود

دانلود با فرمت wvav حجم ۱MB زمان: سی دقیقه

در دنباله می توانید ۱۱۰ فایل صوتی از سخنرانی های امام از سال ۱۳۴۲ تا ۱۳۵۷ را دانلود کنید

حجم هر کدام از فایل حدود ۱ الی ۲ مگابایت است

یادم هست زمانی که خیلی بچه بودیم هر هفته پنج شنبه شب ها سخنرانی های امام از تلوزیون پخش می شد ولی الان خیلی است که به ندرت سخنرانی های امام از تلوزیون پخش می شود.

از روی نام فایل می توانید زمان سخنرانی را تشخیص بدهید. برای نمونه فایلی که نامش ۴۴۰۸۲۳۰۱ است در ۲۳ آبان ۱۳۴۴ ایراد شده است.

برای مشاهده لینک مطلب به ادامه مطلب بریدادامه مطلب


نوع مطلب : دانلود، 
برچسب ها :

خبرگزاری فارس: سفیر جدید دانمارك دعوتنامه نخست‌وزیر این كشور را تقدیم محمود احمدی‌نژاد كرد.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از دفتر امور رسانه‌های ریاست‌جمهوری، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران امروز سه‌شنبه پس از دریافت استوارنامه سفیر جدید دانمارك با بیان اینكه ایران و دانمارك روابط خوب تاریخی با یكدیگر دارند، گفت: علاقه مند ادامه و گسترش هر چه بیشتر روابط خوب خود با دانمارك در همه زمینه ها هستیم.
وی با بیان اینكه تروریسم و اندیشه افراط گرایی خطری جدی برای همه ملت‌ها بوده و هست و مقابله با آن نیازمند همكاری و عزم عمومی است، تصریح كرد: جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با تروریسم برنامه و راهكار مشخصی دارد؛ معتقدیم باید ریشه‌های رشد و نمو تروریسم خشكانده شود و از همكاری دانمارك در این زمینه استقبال می‌كنیم.
وی افزود: ارتباط دولتها و ملت ها باید بر مبنای اخلاق و براساس احترام متقابل باشد و این نیازمند پایبندی به عدالت وقانون است، اگر در این زمینه حركت شود، مشكلی در دنیا وجود نخواهد داشت.
رئیس جمهور با بیان اینكه جمهوری اسلامی ایران روابط خود با سایر كشورها را براساس نقاط مشترك و احترام متقابل تنظیم می‌كند اظهار داشت: در چنین فضایی آمادگی داریم روابط دوجانبه و همكاری‌های بین المللی خود را با سایر كشورها از جمله اتحادیه اروپا گسترش دهیم.
وی با بیان اینكه امروز جامعه بشری بیش از تكنولوژی و اقتصاد به اخلاق و فرهنگ نیاز دارد اظهار داشت : اگر شاهد جنگ افراطی گرایی و فقر هستیم به خاطر آن است كه بخشی از روابط براساس اختلاف نظرها شكل گرفته است.
احمدی‌نژاد با بیان اینكه یكجانبه گرایی و اندیشه سلطه به پایان راه خود رسیده است، گفت: امروز نیازمند دنیای جدید و نظم جدیدی هستیم و بهتر است كه این دنیای جدید بر پایه دوستی و احترام متقابل بنا شود
سفیر جدید دانمارك نیز در این دیدار بر گسترش و تقویت همكاری های دو جانبه و بین المللی ایران و دانمارك در عرصه های مختلف تاكید كرد .
وی همچنین دعوتنامه نخست وزیر كشورش را از احمدی نژاد مبنی بر شركت در اجلاس آب و هوا تقدیم رییس جمهور كرد.

نوع مطلب : اخبار روز، 
برچسب ها :

پس از استقبال بی نظیر شما از تیتراژ سریال دلنوازان با صدای علی لهراسبی هم اکنون  آهنگ دیگر این سریال را هم با کیفیت اورجینال در دسترس علاقه مندان قرار داده است. این آهنگ با نام "خدایا" یا"سیب سوخته" با آهنگسازی فواد غفاری و صدای دلنشین علی لهراسبی منتشر شده. هم اکنون می توانید آن را از دانلودها دریافت کنید.

پسورد فایل : www.downloadha.com

لینک دانلود – 4.88 مگابایت | لینک کمکی

نوع مطلب : دانلود، 
برچسب ها :
شاید تا به حال شنیده باشید كه شخصی برای حل مشكلش نزد فالگیری رفته و آن فالگیر دارویی را به او داده و توصیه كرده است كه آن را چهل روز استفاده كند.
امروزه این گونه خرافات سبب خنده هر فرد تحصیل كردهای میشود اما هنوز در بسیاری از كشورها و حتی تا حدودی در كشور خودمان، خرافات به ویژه خرافات عددی نقش مهمی در زندگی روزمره و روابط افراد بازی میكند.


اعتقاد به نحسی یا مباركی اعداد از تمدنهای باستان تا امروز جایگاه خود را حفظ كردهاند و بسته به اینكه شما در كدام قسمت از جهان و در كدام كشور زندگی میكنید، اعداد میتوانند در فعالیتهای روزمره شما و حتی در آیندهتان نقش مهمی ایفا كنند. بسیاری از عددشناسان معتقدند كه شناخت رموز اعداد بیش از ده هزار سال قدمت دارد. مردم كشور باستانی گل (GOULS) به خوششانسی و بدشانسی روزها و علم عددشناسی اعتقاد داشتند و بابلیها نیز آن را دنبال كرده و بسط دادند اما شاید مهمترین نقش را در علم عددشناسی، پیروان فیثاغورس بازی كرده باشند. آنها قوانین مربوط به طبیعت را از هارمونیهای موسیقی تا حركت ستارگان به كمك عدد بیان میكردند. فیثاغورسیان معتقد بودند كه عدد بر تمام جهان هستی حكومت میكند. آنها اعداد زوج را نشانه مرد و اعداد فرد را (با شروع 3) نشانه زن میدانستند و مجموع عدد نخستین مرد (2) و عدد نخستین زن (3)، یعنی 5 را مظهر ازدواج میدانستند. عددهای مربع كه از ضرب هر عدد در خودش بدست میآید، برایشان مظهر عدل و داد و عدد 6، نشانه كمال بود، زیرا این عدد با مجموع مقسوم علیههای خودش برابر است (3+2+1=6).
این گروه همچنین عدد 10 را نشانه هماهنگی میدانستند زیرا به صورتی موزون، اعداد بعدی را به اعداد قبلی مربوط میكند و عدد 4 نیز به صورت پنهان شامل عدد 10 است، زیرا اگر آن را با اعداد قبلش جمع كنیم، عدد 10 بدست میآید، به همین علت 4 برای فیثاغورسیان عددی مقدس بود و به آن سوگند میخوردند. البته عدد 36 نزد ایشان حتی از 4 هم مقدستر بود. چرا كه از مجموع 4 عدد نخستین زوج و 4 عدد نخستین فرد حاصل میشد. از این رو فیثاغورسیان از این عدد میترسیدند و سوگند خوردن به آن ممنوع بود.
مردم چین باستان نیز گرما، آتش، خورشید، روز و رنگ سفید را به اعداد فرد و سرما، آب، ماه، شب و رنگ سیاه را به اعداد زوج نسبت میدادند. رومیها نیز از تأثیر «عرفان عددی» بركنار نماندند، آنها به عدد 3 احترام میگذاشتند، زیرا خدایان بزرگ آنها سهگانه بودند؛ 3 الهه سرنوشت، 3 الهه انتقام و 3 الهه زیبایی داشتند و دیانا (الهه شكار) 3 صورت و سه سر داشت. آنها عدد هفت را مقدس میدانستند و خوشحال بودند كه رم بر 7 تپه ساخته شده است و گمان میكردند كه رودخانه «ستیكس» (Styx) 7 بار جهنم را دور میزند. عتقاد به نقش اعداد در سرنوشت مردمان حتی تا دو قرن بعد و در میان ریاضیدانان و ستارهشناسان جایگاه خود را حفظ كرد.
كپلر، ستارهشناس مشهور (1630 ـ 1571) و كاشف قانونهای دقیق حركت سیارهها، بسیاری از مواقع از روی اعداد و حركت ستارهها به پیشگویی میپرداخت، گرچه همواره بیان میكرد كه خودش به این پیشگوییها اعتقاد ندارد.
نپر، كاشف لگاریتم (1617 ـ 1550) نیز سعی داشت كه به كمك محاسبات عددی، آینده را پیشگویی كند. این تفسیرها شامل زندگی شاهان و افراد سرشناس نیز میشد. برخی از اعداد در زندگی افراد خاص، نقش بسزایی داشتند، مثلاً عدد 14، در زندگی هانری چهارم پادشاه فرانسه، نقش زیادی داشته است، نام او Henride Bourbon، 14 حرف داشت و 14 دسامبر سال 1553 به دنیا آمد، ضمناً مجموع رقمهای سال تولد او هم برابر 14 بود. در 14 مه 1610 كشته شد و سال تولد وی هم مضربی از 14 بود. او به اندازه 14×3 سال حكومت كرد و «راوالیاك» قاتل او را درست 14 روز پس از جنایت، اعدام كردند. بیسمارك، صدراعظم معروف آلمان به عدد 3 اهمیت زیادی میداد و نام مستعار او «با نیروی سهگانه» (intrinitoterobus) بود. او به سه امپراتوری خدمت كرد و در سه جنگ شركت داشت. (دانمارك، اتریش و فرانسه) سه پیمان جهانی را امضا كرد، شورا و دیدار سه گانه هر امپراتور را ترتیب داد. با سه حزب سیاسی مبارزه كرد، سه فرزند داشت، مالك سه ملك بود و غیره.
فرانسویها نیز این روحیه را تا امروز حفظ كردهاند و از برآوردهای عددی استفاده مینمایند تا ثابت كنند كه عدد معینی در زندگی یك چهره تاریخی و یا یك پیشامد، نقش خاصی داشته است.
مثلاً عدد 17، در زندگی ناپلئون سوم، نقش خاصی داشته است. او در سال 1808 كه مجموع رقمهای آن برابر 17 است به دنیا آمد، همسرش در سال 1826 متولد شد كه باز هم مجموع رقمهای آن برابر 17 است، آنها در سال 1853، ازدواج كردند و مجموع رقمهای این عدد هم برابر است با 17 و امپراتوری ناپلئون سوم 17 سال طول كشید. این خرافات حتی امروز نیز در بسیاری از كشورها دیده میشود. مردم ژاپن و چین پایه بسیاری از فعالیتهای خود را بر اعداد مشخصی میگذارند. به عنوان مثال؛ در زبان چینی عدد «چهار» و كلمه «مرگ» هر دو به صورت «Shi» تلفظ میشوند، به همین دلیل عدد چهار در زبان چینی، عددی نحس تلقی میشود و مردم چین به شدت از به زبان آوردن آن (حتی در پرداخت پول) دوری میكنند. اما عدد 9 برای آنها مبارك و سبب خوششانسی است.
برعكس، 9 برای ژاپنیها معنای ناخوشایندی دارد زیرا «Ku» یعنی عدد 9 برای آنها به معنی رنج است، سخنگوی سفارت ژاپن در لندن نیز با تاكید براین نكته میگوید: مردم ژاپن مراقب هستند كه عددهای 4 و 9 در شماره اتاقها و شماره ماشینهایشان وجود نداشته باشد و حتی برخی از آنها سعی میكنند در روزهای چهارم و نهم ماه به مسافرت نروند.
عدد 7 تقریباً در تمامی ادیان و باورها، عددی مبارك و حتی عدد تكوین روحی به شمار میرود، 7 عدد روزهای آفرینش، و تعداد فرامین نوح، تعداد حیوانات پاكی كه به كشتی نوح منتقل شدند و تعداد افلاك است همچنین طبق علوم پزشكی، هر هفت سال یك بار سلولهای بدن انسان جای خود را به سلولهای جدیدی میدهند. برخی اعتقاد دارند كه ضربان قلب، هر هفت روز آهستهتر میزند، مانند هفتمین روز آفرینش كه به یكباره همه چیز آرام گرفت. خداوند انسان را از خاك آفرید و دانشمندان اثبات كردهاند كه بدن انسان از 14 (2×7) عنصر موجود در یك مشت خاك تشكیل شده است. نور خورشید، از 7 رنگ مجزا ساخته شده است. (همانطور كه در رنگینكمان دیده میشود). در موسیقی 7 نت وجود دارد كه در یك آكورد به اوج میرسند و پایان آنها برابر است با آغاز 7 نت جدید. برخی از جنایات نیز با خرافات عددی آمیخته شدهاند، به عنوان مثال دسته مافیای هنگكنگ (Tirads) اعضای خود را با اعداد مشخص میكشد.
بسیاری از فرهنگها نیز تقویم خود را بسته به موقعیت ماه تعیین میكنند. به عنوان مثال؛ امسال سال نو در سریلانكا در سحرگاه چهاردهم آوریل و در ساعت 37/4 صبح آغاز شد و به همین مناسبت مردم سریلانكایی برای خوشیمنی لباسهای سفید و زرد پوشیده بودند.
به هر حال اعتقاد به خوششانسی یا بدشانسی اعداد در زندگی انسانها تا به امروز ادامه دارد و هر روز بر طول داستان خرافات عددی افزوده میشود اما اینكه هر كدام از ما یكی از سوژههای این داستان میشویم یا شدهایم و خودمان خبر نداریم، سئوالی است كه باید پاسخش را در پیشانیمان جستجو كنیم.
نوع مطلب : فرهنگی، 
برچسب ها :
اگر سارقان شما را وادار کردند که از کارت عابر بانکتان پول بگیرند شما میتوانید password کارتتان را به صورت معکوس (یعنی از آخر به اول) وارد کنید مثلا اگر کلمه عبور شما 1254 میباشد شما عدد 4521 را وارد کنید. با این کار عابر بانک به شما پول میدهد ولی در عین حال دستگاه به صورت خودکار پلیس را در جریان سرقت قرار میدهد. این قابلیتی است که تمام دستگاههای خودپرداز دارند ولی اکثر مردم از آن بی خبرند.
نوع مطلب : فرهنگی، 
برچسب ها :

 عجایب ۷گانه معماری که میتوانید بقیه آن را در ادامه ی مطلب ببینید

كومولوس : این ساختمان عجیب كه همچون تكه‌ای از یك ابر است سالن نمایشی در موزره علوم طبیعی نوردبورگ دانمارك است. كومولوس یعنی ابر پشته‌ای و نمای ساختمان و زوایای آن به گونه‌ای طراحی شده‌اند كه گویی ساختمان تكه‌ای از یك ابر كومولوس است.برج دبی : این برج كه در حال احداث است بلندترین ساختمان دنیا به شمار می‌رود در حال حاضر حدود 518 متر ارتفاع دارد. ارتفاع نهایی این ساختمان یك راز است اما پیش‌تر گفته شده بود كه ارتفاع آن به 693 متر خواهد رسید.
در طراحی این آُسمان‌خراش 160 طبقه در نظر گرفته شده است.


۶-عاقبت او ظهور خواهـــــــــــد كرد

                              خاك را غرق نور خواهد كرد
 
روزی از این كویر. این برهـــــــــوت 
                                                                                               
                              ابر رحمت عبور خواهــد كرد                                                                                               

دل مارا كه خشك و پژمرده است
                             
                              همــــچو باغ بلور خواهد كرد                                                     

آه می آید او كه لبخنــــــــــــــدش                                                                                            
    
                           عاشقان را صبـــور خواهد كرد

سینه ها را ز كینه خواهد شست                         

                             غصه ها را بدور خواهـــــد كرد

آه سوگند میـــــــــــــــخورم ایدل                                                   
                             
                            عاقبت او ظهور خواهــــــد كرد  
 
والسلام   
بقیه عکس ها در ادامه مطلب


ادامه مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، 
برچسب ها :
جویدن آدامس هنگام خرد کردن پیاز مانع از اشک ریزی شما می شود.

ـ اثر لب و زبان هر کس همانند اثر انگشت آن منحصر به فرد است.

ـ رشد کودک در بهار بیشتر است.

ـ ۸ دقیقه و ۱۷ ثانیه طول می کشد تا نور خورشید به زمین برسد.

ـ ظروف پلاستیکی تقریباً ۵۰۰۰۰سال در برابر تجزیه مقاومند.

ـ تنها قسمتی از بدن که خون ندارد قرنیه چشم است.

ـ شترمرغ در ۳ دقیقه ۹۵ لیتر آب می خورد.

ـ حس بویایی مورچه با حس بویایی سگ برابری می کند.

ـ کرم های ابریشم در ۵۶ روز ۸۶ برابر خود غذا می خورند.

ـ زمان بارداری فیل به دو سال می رسد.

ـ در یک سانتی متری پوست شما ۱۲ متر عصب و ۴ متر رگ و مویرگ است.

ـ شدیدترین نعره ها متعلق به وال ها است که برابر با صدای موتور جت است.

ـ وقتی یک نوزاد در حال گریه است با صدای ش....ش.... شما آرام می شود به این دلیل که صدای آبی که اطراف نوزاد در شکم مادر است را برایش تداعی می کند، در ضمن این یکی ازدلایلی است که چرا صدای ساحل دریا به انسان آرامش می دهد.

ـ دلفین ها همانند گرگ ها هنگان خواب چشم هایشان را باز می گذارند.

ـ با نگاه کردن به گوش حیوانات می توانیم به تخم گذار بودن یا بچه زا بودن آنها پی ببریم. بدین صورت که تخم گذاران گوششان ناپیدا و بچه زایان گوششان نمایان است، تنها یک اسثتنا وجود دارد آن هم نوعی افعی است که بچه زاست اما گوشش دقیق پیدا نیست.

ـ بیشتر سردردهای معمولی از کم نوشیدن آب است.

ـ انسان امروزی به طور متوسط ۶ سال از عمر خود را تلویزیون نگاه می کند و ۶ سال را صرف غذا خوردن می کند و یک سوم را می خوابد.

ـ موش دو پای آفریقایی از میدان دید ۳۶۰ درجه برخوردار است.

ـ مغز انسان تنها ۲ درصد از وزن انسان را تشکیل می دهد ولی ۲۵ درصد اکسیژن دریافتی بدن را به تنهایی مصرف می کند.

- سرعت عطسه یك انسان برابر است با 160 كیلومتر در ساعت

- آب دریا بهترین ماسك صورت است !

- چشم انسان معادل یك دوربین 135 مگا پیكسل عمل می كند !

- 90% سم مار از پروتئین تشكیل شده است !

- مغز در هنگام خواب فعالتر از وقتی است كه تلویزیون می بینید !

- جوانان هندی شادترین و ژاپنی ها افسرده ترین های جهان هستند !

- قوه چشایی پروانه در پاهای آن تعبیه شده است !
نوع مطلب : فرهنگی، 
برچسب ها :

سایتی که خدمتتون معرفی می کنم قادر خواهد بود که وبلاگ شما را قیمت گذاری کند !  نحوه کارکردن با این موتور دلال قیمت گذار وبلاگ ها اینگونه است که شما با ورود به این سایت و وارد کردن آدرس خود در قسمت URL و کلیک بر روی دکمه Submit می توانید قیمت و ارزش وبلاگ خود را به دست آورید . همچنین در نتایج به دست آمده از نرخ گذاری بر روی وبلاگ شما یک کد جاوا به شما خواهد داد که با قرار دادن آن کد در وبلاگ خود می توانید ارزش وبلاگ خود را در معرض دید مخاطبین خود قرار دهید .

نوع مطلب : فرهنگی، 
برچسب ها :

 آهنگ جدید و فوق العاده زیبای علی لهراسبی به نام دلنوازان. این آهنگ تیتراژ پایانی سریال دلنوازان بوده که هم اکنون از شبکه سوم سیما در حال پخش است. تنظیم کننده این اثر نیز بهروز صفاریان می باشد. هم اکنون میتوانید این آهنگ شنیدنی را با کیفیت اورجینال دریافت کنید.

دانلود تیتراژ سریال دلنوازان با صدای علی لهراسبی

addفرمت:MP3
حجم: ۵,۵۳ MB

دانلود
lockرمز:فایل:
www.onlydownload.ir

 
  برای مشاهده راهنمای دانلود به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب


نوع مطلب : دانلود، 
برچسب ها :


( کل صفحات : 2 )    1   2   
درباره وبلاگ

وقتى سخن از ظهور به میان مى آید احساس دلپذیرى به آدمى دست مى دهد. گویى در فضاى باغى سبز و كنار نهرى جارى نشسته است و به آواز خوش بلبلان گوش مى دهد. آرى
ظهور زیبائى ها و انتشار خوبى ها جان و تن خستگان را نشاط مى بخشد و برق شادى در چشمان امیدواران روشن مى كند.
در این وبلاگ سعی می شود درباره ظهور حضرت مهدى (عج) و آنچه در سایه سار حضور عینى او رخ خواهد داد سخن گوییم
و به تماشاى جمال بى مثالش بى حجاب غیبت مى نشینیم.
امیدوارم از مطالب این وبلاگ در جهت آشنایی بیشتر دیگر هموطنان عزیزم با امام عصر در جامعه بهره ببرید.
التماس دعا
با تشکر

مدیر وبلاگ : منتظر
پیوندهای روزانه
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

كد نوحه

كد مداحی


                    
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic